Szanowni Państwo,

niniejsza strona powstała z myślą ułatwienia komunikacji pomiędzy uczestnikami i organizatorami Krajowej Konferencji Bioindykacyjnej.

Jednakże, jako ogólnodostępna płaszyczyzna informacyjna, strona może zostać rozbudowana o kolejne moduły umożliwiające wymanę informacji powiązanych tematycznie z szeroko rozumianą bioindykacją, w zakresie planowanych bądź już realizowanych badań i projektów, wymiany doświadczeń eksploatacyjnych, prezentacji artykułów technicznych i publikacji naukowych, i wielu innych działań, które mogą lub powinny być propagowane dla celów dalszego rozwoju badań i wdrażania tych systemów w istniejące i nowo powstające instalacje przemysłowe.

Z chęcią zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i propozycjami, mając świadomość, że wzajemna komunikacja będzie prowadziła do wzrostu jakości informacji zamieszczanych na stronie, co sprawi, że z czasem, strona ta może stać się interesującym narzędziem wspierającycm Państwa działania.

Zapraszamy do współpracy. 

Z poważaniem

Administrator strony
TIGRET Sp. z o.o.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.